Pondělí 19. dubna 2021
Svátek má Rostislav
Svátek má koník Ikar
Svátek má pejsek Peggy

25.1.2009 - Stránky nebyly nějáký čas aktualizovány, ale začnu na nich opět pracovat, pokusím se napsat nové články a snad i vymyslet nový design:) Dnes jsem vymazala obsah návštěvní knihy, protože se tam přemnožily spamy.

Kikulle - Autocross Terinka Lucyinka - Music forever Renisek


Prix de l'Arc de Triomph

Zde najdete výsledky jednotlivých ročníků dostihu Prix de l'Arc de Triomph. Ve článku rovinové dostihy můžete získat další informace o tomto dostihu.

Rok Kůň Věk Žokej Trenér Majitel Čas
1920 Comrade 3 Frank Bullock Peter Gilpin Evremond de Saint-Alary 2:39.0
1921 Ksar 3 George Stern Walter Robert Walton Mme Edmond Blanc 2:34.8
1922 Ksar 4 Frank Bullock Walter Robert Walton Mme Edmond Blanc 2:38.8
1923 Parth 3 Frank O'Neill J. H. Crawford A. Kingsley Macomber 2:38.2
1924 Massine 4 Albert Sharpe Elijah Cunnington Henry Ternynck 2:40.8
1925 Priori 3 Marcel Allemand Percy Carter Comte Gérard de Chavagnac 2:33.8
1926 Biribi 3 Domingo Torterolo Juan Torterolo Simon Guthmann 2:32.8
1927 Mon Talisman 3 Charles Semblat Frank Carter Edouard Martinez de Hoz 2:32.8
1928 Kantar 3 Arthur Esling Richard Carver Ogden L. Mills 2:38.8
1929 Ortello 3 Paolo Caprioli Willy Carter Giuseppe del Montel 2:42.8
1930 Motrico 5 Marcel Fruhinsholtz Maurice d'Okhuysen Vicomte Max de Rivaud 2:44.8
1931 Pearl Cap 3 Charles Semblat Frank Carter Mme Diana Esmond 2:38.8
1932 Motrico 7 Charles Semblat Maurice d'Okhuysen Vicomte Max de Rivaud 2:44.6
1933 Crapom 3 Paolo Caprioli Frederico Regoli Mario Crespi 2:41.6
1934 Brantôme 3 Charles Bouillon Lucien Robert Edouard A. de Rothschild 2:41.8
1935 Samos 3 Walter Sibbritt Frank Carter Evremond de Saint-Alary 2:42.6
1936 Corrida 4 Charlie Elliott John Watts Marcel Boussac 2:38.6
1937 Corrida 5 Charlie Elliott John Watts Marcel Boussac 2:33.9
1938 Eclair au Chocolat 3 Charles Bouillon Lucien Robert Edouard A. de Rothschild 2:39.8
1939 a 1940 se neběželo
1941 Le Pacha 3 Paul Francolon John Cunnington Philippe Gund 2:36.2
1942 Djebel 5 Jacques Doyasbere Charles Semblat Marcel Boussac 2:37.9
1943 Verso II * 3 Guy Duforez Charles Clout Comte de Chambure 2:33.4
1944 Ardan * 3 Jacques Doyasbere Charles Semblat Marcel Boussac 2:35.0
1945 Nikellora 3 Rae Johnstone René Pelat Mme Robert Patureau 2:34.8
1946 Caracalla 4 Charlie Elliott Charles Semblat Marcel Boussac 2:33.3
1947 Le Paillon 5 Fernand Rochetti William Head Mme Lucienne Aurousseau 2:33.4
1948 Migoli 4 Charles Smirke Frank Butters HH Aga Khan III 2:31.6
1949 Coronation 3 Roger Poincelet Charles Semblat Marcel Boussac 2:33.2
1950 Tantieme 3 Jacques Doyasbere François Mathet François Dupré 2:34.2
1951 Tantieme 4 Jacques Doyasbere François Mathet François Dupré 2:32.8
1952 Nuccio 4 Roger Poincelet Alec Head HH Aga Khan III 2:39.8
1953 La Sorellina 3 Maurice Larraun Etienne Pollet Paul Duboscq 2:31.8
1954 Sica Boy 3 Rae Johnstone Pierre Pelat Mme Jean Cochery 2:36.3
1955 Ribot 3 Enrico Camici Ugo Penco Mario della Rocchetta 2:35.6
1956 Ribot 4 Enrico Camici Ugo Penco Mario della Rocchetta 2:34.8
1957 Oroso 4 Serge Boullenger Daniel Lescalle Raoul Meyer 2:33.4
1958 Ballymoss 4 Scobie Breasley Vincent O'Brien John McShain 2:37.9
1959 Saint Crespin 3 George Moore Alec Head Prince Aly Khan 2:33.3
1960 Puissant Chef 3 Maxime Garcia Charles Bartholomew Henry Aubert 2:44.0
1961 Molvedo 3 Enrico Camici Armando Maggi Egidio Verga 2:38.4
1962 Soltikoff 3 Marcel Depalmas René Pelat Simone Del Duca 2:30.9
1963 Exbury 4 Jean Deforge Geoffroy Watson Guy de Rothschild 2:35.0
1964 Prince Royal 3 Roger Poincelet Georges Bridgland Rex C. Ellsworth 2:35.5
1965 Sea-Bird II 3 Pat Glennon Etienne Pollet Jean Ternynck 2:35.5
1966 Bon Mot III 3 Freddy Head William Head Walter Burmann 2:39.8
1967 Topyo 3 Bill Pyers Charles Bartholomew Suzy Volterra 2:38.2
1968 Vaguely Noble 3 Bill Williamson Etienne Pollet Mrs Robert A Franklyn 2:35.2
1969 Levmoss 4 Bill Williamson Seamus McGrath Seamus McGrath 2:29.0
1970 Sassafrás 3 Yves Saint-Martin François Mathet Arpad Plesch 2:29.7
1971 Mill Reef 3 Geoff Lewis Ian Balding Paul Mellon 2:28.3
1972 San San 3 Freddy Head Angel Penna, Sr. Comtesse Margit Batthyany 2:28.3
1973 Rheingold 4 Lester Piggott Barry Hills Henry Zeisel 2:35.8
1974 Allez France 4 Yves Saint-Martin Angel Penna, Sr. Daniel Wildenstein 2:36.9
1975 Star Appeal 5 Greville Starkey Theo Grieper Waldemar Zeitelhack 2:33.6
1976 Ivanjica 4 Freddy Head Alec Head Jacques Wertheimer 2:39.4
1977 Alleged 3 Lester Piggott Vincent O'Brien Robert Sangster 2:30.6
1978 Alleged 4 Lester Piggott Vincent O'Brien Robert Sangster 2:36.5
1979 Three Troikas 3 Freddy Head Criquette Head Ghislaine Head 2:28.9
1980 Detroit 3 Pat Eddery Olivier Douieb Robert Sangster 2:28.0
1981 Gold River 4 Gary Moore Alec Head Jacques Wertheimer 2:35.2
1982 Akiyda 3 Yves Saint-Martin François Mathet HH Aga Khan IV 2:37.0
1983 All Along 4 Walter Swinburn Patrick Biancone Daniel Wildenstein 2:28.1
1984 Sagace 4 Yves Saint-Martin Patrick Biancone Daniel Wildenstein 2:39.1
1985 Rainbow Quest 4 Pat Eddery Jeremy Tree Khalid Abdullah 2:29.5
1986 Dancing Brave 3 Pat Eddery Guy Harwood Khalid Abdullah 2:27.7
1987 Trempolino 3 Pat Eddery André Fabre Paul de Moussac 2:26.3
1988 Tony Bin 5 John Reid Luigi Camici Veronica del Bono Gaucci 2:27.3
1989 Carroll House 4 Michael Kinane Michael Jarvis Antonio Balzarini 2:30.8
1990 Saumarez 3 Gérald Mossé Nicolas Clément Bruce McNall 2:29.8
1991 Suave Dancer 3 Cash Asmussen John Hammond Henri Chalhoub 2:31.4
1992 Subotica 4 Thierry Jarnet André Fabre Olivier Lecerf 2:39.0
1993 Urban Sea 4 Eric Saint-Martin Jean Lesbordes David Tsui 2:37.9
1994 Carnegie 3 Thierry Jarnet André Fabre Sheikh Mohammed 2:31.1
1995 Lammtarra 3 Frankie Dettori Saeed bin Suroor Saeed bin Maktoum al Maktoum 2:31.8
1996 Helissio 3 Olivier Peslier Elie Lellouche Enrique Sarasola 2:29.9
1997 Peintre Célebre 3 Olivier Peslier André Fabre Daniel Wildenstein 2:24.6
1998 Sagamix 3 Olivier Peslier André Fabre Jean-Luc Lagardere 2:34.5
1999 Montjeu 3 Michael Kinane John Hammond Michael Tabor 2:38.5
2000 Sinndar 3 Johnny Murtagh John Oxx HH Aga Khan IV 2:25.8
2001 Sakhee 4 Frankie Dettori Saeed bin Suroor Godolphin Stables 2:36.1
2002 Marienbard 5 Frankie Dettori Saeed bin Suroor Godolphin Stables 2:26.7
2003 Dalakhani 3 Christophe Soumillon Alain de Royer-Dupré HH Aga Khan IV 2:32.3
2004 Bago 3 Thierry Gillet Jonathan Pease Niarchos family 2:25.0
2005 Hurricane Run 3 Kieren Fallon André Fabre Michael Tabor 2:27.4
2006 Rail Link 3 Stéphane Pasquier André Fabre Khalid Abdullah 2:26.3

© 2006-2009 Jitka Dobešová | Všechna práva vyhrazena | TechComputers |
Mapa webu | RSS | XHTML 1.0 Transitional | CSS 2.1 | Nahoru |