Pondělí 19. dubna 2021
Svátek má Rostislav
Svátek má koník Ikar
Svátek má pejsek Peggy

25.1.2009 - Stránky nebyly nějáký čas aktualizovány, ale začnu na nich opět pracovat, pokusím se napsat nové články a snad i vymyslet nový design:) Dnes jsem vymazala obsah návštěvní knihy, protože se tam přemnožily spamy.

Kikulle - Autocross Terinka Lucyinka - Music forever Renisek


Japonský pohár (Japan cup)

Zde najdete výsledky jednotlivých ročníků dostihu Japonský pohár (Japan cup). Ve článku rovinové dostihy můžete získat další informace o tomto dostihu.

Rok Kůň Věk Žokej Trenér Majitel Čas
1981 Mairzy Doates 5 Cash Asmussen John Fulton Arno Schefler 2:25.3
1982 Half Iced 3 Don MacBeth Stanley Hough Bertram Firestone 2:27.1
1983 Stanerra 5 Brian Rouse Frank Dunne Frank Dunne 2:27.6
1984 Katsuragi Ace 4 K. Nishiura K. Domon I. Node 2:26.3
1985 Symboli Rudolf 4 Yukio Okabe Yuji Nohira Symboli Bokujo 2:28.8
1986 Jupiter Island 7 Pat Eddery Clive Brittain Marquess of Tavistock 2:25.0
1987 Le Glorieux 3 Alain Lequeux Robert Collet Sieglinde Wolf 2:24.9
1988 Pay the Butler 4 Chris McCarron Bobby Frankel Edmund Gann 2:25.5
1989 Horlicks 6 Lance O'Sullivan Dave O'Sullivan Graham de Gruchy 2:22.2
1990 Better Loosen Up 5 Michael Clarke David Hayes G. Farrah 2:23.2
1991 Golden Pheasant 5 Gary Stevens Charlie Whittingham Bruce McNall Wayne Gretzky 2:24.7
1992 Tokai Teio 4 Yukio Okabe S. Matsumoto Masanori Uchimura 2:24.6
1993 Legacy World 4 H. Kawachi Hideyuki Mori Horse Tajima Co. 2:24.4
1994 Marvelous Crown 4 Katsumi Minai M. Osawa Sadao Sasahara 2:23.6
1995 Lando 5 Michael Roberts Heinz Jentzsch Gestüt Haus Ittlingen 2:24.6
1996 Singspiel 4 Frankie Dettori Michael Stoute Sheikh Mohammed 2:23.8
1997 Pilsudski 5 Michael Kinane Michael Stoute Lord Weinstock 2:25.8
1998 El Condor Pasa 3 Masayoshi Ebina Yoshitaka Ninomiya Takao Watanabe 2:25.9
1999 Special Week 4 Yutaka Take Toshiaki Shirai Hiroyoshi Usuda 2:25.5
2000 T M Opera O 4 Ryuji Wada Ichizo Iwamoto Masatsugu Takezono 2:26.1
2001 Jungle Pocket 3 Olivier Peslier Sakae Watanabe Yomoji Saito 2:23.8
2002 Falbrav * 4 Frankie Dettori Luciano d'Auria Scuderia Rencati 2:12.2
2003 Tap Dance City 6 Tetsuzo Sato Shozo Sasaki Yushun Horse Syndicate 2:28.7
2004 Zenno Rob Roy 4 Olivier Peslier Kazuo Fujisawa Shinobu Oosako 2:24.2
2005 Alkaased 5 Frankie Dettori Luca Cumani Michael Charlton 2:22.1
2006 Deep Impact 4 Yutaka Take Yasuo Ikee Kaneko Makoto Holdings Co. 2:25.1

© 2006-2009 Jitka Dobešová | Všechna práva vyhrazena | TechComputers |
Mapa webu | RSS | XHTML 1.0 Transitional | CSS 2.1 | Nahoru |