Pondělí 19. dubna 2021
Svátek má Rostislav
Svátek má koník Ikar
Svátek má pejsek Peggy

25.1.2009 - Stránky nebyly nějáký čas aktualizovány, ale začnu na nich opět pracovat, pokusím se napsat nové články a snad i vymyslet nový design:) Dnes jsem vymazala obsah návštěvní knihy, protože se tam přemnožily spamy.

Kikulle - Autocross Terinka Lucyinka - Music forever Renisek


Diamond Stakes krále Jiřího VI. a královny Alžběty

Zde najdete výsledky jednotlivých ročníků dostihu Diamond Stakes krále Jiřího VI. a královny Alžběty. Ve článku rovinové dostihy můžete získat další informace o tomto dostihu.

Rok Kůň Věk Žokej Trenér Majitel Čas
1951 Supreme Court 3 Charlie Elliott E. Williams Mrs T. Lilley 2:29.40
1952 Tulyar 3 Charlie Smirke Marcus Marsh HH Aga Khan III 2:33.00
1953 Pinza 3 Sir Gordon Richards Norman Bertie Sir Victor Sassoon 2:34.00
1954 Aureole 4 Eph Smith Cecil Boyd-Rochfort Queen Elizabeth II 2:44.00
1955 Vimy 3 Roger Poincelet Alec Head Pierre Wertheimer 2:33.76
1956 Ribot 4 Enrico Camici Ugo Penco Mario della Rocchetta 2:40.24
1957 Montaval 4 Freddie Palmer Georges Bridgland Ralph Strassburger 2:41.02
1958 Ballymoss 4 Scobie Breasley Vincent O'Brien John McShain 2:36.33
1959 Alcide 4 Harry Carr Cecil Boyd-Rochfort Sir Humphrey de Trafford 2:31.39
1960 Aggressor 5 Jimmy Lindley Towser Gosden Sir Harold Wernher 2:35.21
1961 Right Royal 3 Roger Poincelet Etienne Pollet Mme Jean Couturié 2:40.34
1962 Match II 4 Yves Saint-Martin François Mathet François Dupré 2:32.02
1963 Ragusa 3 Garnie Bougoure Paddy Prendergast Jim Mullion 2:38.80
1964 Nasram 4 Bill Pyers Ernie Fellows Mrs Howell Jackson 2:33.15
1965 Meadow Court 3 Lester Piggott Paddy Prendergast Max Bell 2:33.27
1966 Aunt Edith 4 Lester Piggott Noel Murless J. Hornung 2:35.06
1967 Busted 4 George Moore Noel Murless Stanhope Joel 2:33.64
1968 Royal Palace 4 Sandy Barclay Noel Murless im Joel 2:33.22
1969 Park Top 5 Lester Piggott Bernard van Cutsem 11th Duke of Devonshire 2:32.46
1970 Nijinsky II 3 Lester Piggott Vincent O'Brien Charles W. Engelhard, Jr. 2:36.16
1971 Mill Reef 3 Geoff Lewis Ian Balding Paul Mellon 2:32.56
1972 Brigadier Gerard 4 Joe Mercer Dick Hern Mrs Jean Hislop 2:32.91
1973 Dahlia 3 Bill Pyers Maurice Zilber Nelson Bunker Hunt 2:30.43
1974 Dahlia 4 Lester Piggott Maurice Zilber Nelson Bunker Hunt 2:33.03
1975 Grundy 3 Pat Eddery Peter Walwyn Dr Carlo Vittadini 2:26.98
1976 Pawneese 3 Yves Saint-Martin Angel Penna Daniel Wildenstein 2:29.36
1977 The Minstrel 3 Lester Piggott Vincent O'Brien Robert Sangster 2:30.48
1978 Ile de Bourbon 3 John Reid Fulke Johnson Houghton David McCall 2:30.53
1979 Troy 3 Willie Carson Dick Hern Sir Michael Sobell 2:33.75
1980 Ela-Mana-Mou 4 Willie Carson Dick Hern Simon Weinstock 2:35.39
1981 Shergar 3 Walter Swinburn Michael Stoute HH Aga Khan IV 2:35.40
1982 Kalaglow 4 Greville Starkey Guy Harwood Anthony P. Ward 2:31.58
1983 Time Charter 4 Joe Mercer Henry Candy Robert Barnett 2:30.78
1984 Teenoso 4 Lester Piggott Geoff Wragg Eric Moller 2:27.95
1985 Petoski 3 Willie Carson Dick Hern Lady Beaverbrook 2:27.61
1986 Dancing Brave 3 Pat Eddery Guy Harwood Khalid Abdullah 2:29.49
1987 Reference Point 3 Steve Cauthen Henry Cecil Louis Freedman 2:34.63
1988 Mtoto 5 Michael Roberts Alec Stewart Ahmed Al Maktoum 2:37.33
1989 Nashwan 3 Willie Carson Dick Hern Hamdan Al Maktoum 2:32.27
1990 Belmez 3 Michael Kinane Henry Cecil Sheikh Mohammed 2:30.76
1991 Generous 3 Alan Munro Paul Cole Fahd Salman 2:28.99
1992 St Jovite 3 Stephen Craine Jim Bolger Virginia Kraft Payson 2:30.85
1993 Opera House 5 Michael Roberts Michael Stoute Sheikh Mohammed 2:33.94
1994 King's Theatre 3 Michael Kinane Henry Cecil Sheikh Mohammed, Michael Poland 2:28.92
1995 Lammtarra 3 Frankie Dettori Saeed bin Suroor Saeed bin Maktoum al Maktoum 2:31.01
1996 Pentire 4 Michael Hills Geoff Wragg Mollers Racing 2:28.11
1997 Swain 5 John Reid Saeed bin Suroor Godolphin Stables 2:36.45
1998 Swain 6 Frankie Dettori Saeed bin Suroor Godolphin Stables 2:29.06
1999 Daylami 5 Frankie Dettori Saeed bin Suroor Godolphin Stables 2:29.35
2000 Montjeu 4 Michael Kinane John Hammond Michael Tabor 2:29.98
>2001 Galileo 3 Michael Kinane Aidan O'Brien Sue Magnier & Michael Tabor 2:27.71
2002 Golan 4 Kieren Fallon Sir Michael Stoute Lord Weinstock 2:29.70
2003 Alamshar 3 Johnny Murtagh John Oxx HH Aga Khan IV 2:33.26
2004 Doyen 4 Frankie Dettori Saeed bin Suroor Godolphin Stables 2:33.18
2005 Azamour * 4 Michael Kinane John Oxx HH Aga Khan IV 2:28.26
2006 Hurricane Run 4 Christophe Soumillon André Fabre Michael Tabor 2:30.29

© 2006-2009 Jitka Dobešová | Všechna práva vyhrazena | TechComputers |
Mapa webu | RSS | XHTML 1.0 Transitional | CSS 2.1 | Nahoru |