Pondělí 19. dubna 2021
Svátek má Rostislav
Svátek má koník Ikar
Svátek má pejsek Peggy

25.1.2009 - Stránky nebyly nějáký čas aktualizovány, ale začnu na nich opět pracovat, pokusím se napsat nové články a snad i vymyslet nový design:) Dnes jsem vymazala obsah návštěvní knihy, protože se tam přemnožily spamy.

Kikulle - Autocross Terinka Lucyinka - Music forever Renisek


1000 Guineas

Zde najdete výsledky jednotlivých ročníků dostihu 1000 Guineas. Ve článku rovinové dostihy můžete získat další informace o tomto dostihu.

Rok Kůň Žokej Trenér Majitel Čas
1814 Charlotte Bill Clift T. Perren Christopher Wilson
-
1815 unnamed by Selim Bill Clift R. Prince Lord Foley
-
1816 Rhoda S. Barnard Dixon Boyce 5th Duke of Rutland
-
1817 Neva Bill Arnull Dixon Boyce G. Watson
-
1818 Corinne Frank Buckle Robert Robson John Udney
-
1819 Catgut Unknown Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1820 Rowena Frank Buckle Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1821 Zeal Frank Buckle Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1822 Whizgig Frank Buckle Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1823 Zinc Frank Buckle Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1824 Cobweb Jem Robinson James Edwards 5th Earl of Jersey
-
1825 Tontine Unknown Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1826 Problem John Barnham Day Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1827 Arab Frank Buckle Robert Robson 4th Duke of Grafton
-
1828 Zoe Jem Robinson R. Pettit A. Moloney
-
1829 Young Mouse Bill Arnull Dixon Boyce Lord George Cavendish
-
1830 Charlotte West Jem Robinson James Edwards 5th Earl of Jersey
-
1831 Galantine P. Connolly H. Scott Sir M. Wood
-
1832 Galata W. Arnull C. Marson 2nd Marquess of Exeter
-
1833 Tarantella W. Wright John Robinson T. H. Cooke
-
1834 May-Day John Barnham Day J. Doe 9th Baron Berners
-
1835 Preserve Nat Flatman R. Prince, Jr. Charles Greville
-
1836 Destiny John Barnham Day John Barnham Day T. Houldsworth
-
1837 Chapeau d'Espagne John Barnham Day John Barnham Day Lord George Bentinck
-
1838 Barcarolle E. Edwards W. Edwards 4th Earl of Albemarle
-
1839 Cara George Edwards C. Marson R. Watt
-
1840 Crucifix John Barnham Day John Barnham Day Lord George Bentinck
-
1841 Potentia Jem Robinson G. Payne Stanlake Batson
-
1842 Firebrand S. Rogers J. Kent, Jr. Lord George Bentinck
-
1843 Extempore S. Chifney, Jr. R. Pettit Thomas Thornhill
-
1844 Sorella Jem Robinson W. Butler, Jr. G. Osbaldeston
-
1845 Pic-Nic W. Abdale J. Kent, Jr. 5th Duke of Richmond
-
1846 Mendicant S. Day John Barnham Day John Gully
-
1847 Clementina Nat Flatman M. Dilly G. Payne
-
1848 Canezou F. Butler John Scott Lord Stanley (14th Earl of Derby)
-
1849 The Flea A. Day J. Day F. Clarke
-
1850 Lady Orford F. Butler W. Beresford 3rd Earl of Orford
-
1851 Aphrodite J. Marson Alec Taylor, Sr. Sir Joseph Hawley
-
1852 Kate A. Day J. Woolcott J. Sargent
-
1853 Mentmore Lass J. Charlton W. King Mayer Amschel de Rothschild
-
1854 Virago John Wells John Barnham Day H. Padwick
-
1855 Habena S. Rogers W. Butler, Jr. 7th Duke of Bedford
-
1856 Manganese John Osborne, Jr. John Osborne, Sr. J. W. King
-
1857 Imperieuse Nat Flatman John Scott John Scott
-
1858 Governess T. Ashmall T. Eskrett William Gratwicke
-
1859 Mayonnaise George Fordham Tom Taylor William Stirling Crawfurd
-
1860 Sagitta T. Aldcroft John Scott 14th Earl of Derby
-
1861 Nemesis George Fordham W. Harlock G. Fleming
-
1862 Hurricane T. Ashmall John Scott 6th Viscount Falmouth
-
1863 Lady Augusta A. Edwards Jos Dawson 7th Earl of Stamford
-
1864 Tomato John Wells Joseph Hayhoe Mayer Amschel de Rothschild
-
1865 Siberia George Fordham J. Day 8th Duke of Beaufort
-
1866 Repulse Tom Cannon, Sr. J. Day 4th Marquess of Hastings
-
1867 Achievement Harry Custance James Dover M. Pearson
-
1868 Formosa +++ George Fordham Henry Woolcott William Graham
-
1869 Scottish Queen George Fordham J. Day 8th Duke of Beaufort
-
1870 Hester J Grimshaw Jos Dawson Jos Dawson
-
1871 Hannah +++ Charlie Maidment Joseph Hayhoe Mayer Amschel de Rothschild
-
1872 Reine H. Parry T. Jennings C. J. Lefevre
-
1873 Cecilia John Morris Mat Dawson 6th Viscount Falmouth
-
1874 Apology +++ John Osborne, Jr. William Osborne Reverend John King
-
1875 Spinaway Fred Archer Mat Dawson 6th Viscount Falmouth
-
1876 Camelia T. Glover T. Cunnington Count Frederic de Lagrange
-
1877 Belphoebe H. Jeffery G. Bloss Lord Hartington (8th Duke of Devonshire)
-
1878 Pilgrimage Tom Cannon, Sr. J. Cannon 4th Earl of Lonsdale
-
1879 Wheel of Fortune Fred Archer Mat Dawson 6th Viscount Falmouth
-
1880 Elizabeth Charles Wood Jos Dawson T. E. Walker
-
1881 Thebais George Fordham Alec Taylor, Sr. William Stirling Crawfurd
-
1882 St. Marguerite Charlie Wood R. Sherrard William Stirling Crawfurd
-
1883 Hauteur George Fordham T. Jennings, Jr. C. J. Lefevre
-
1884 Busybody Tom Cannon, Sr. Tom Cannon, Sr. George Baird (aka Mr Abington)
-
1885 Farewell George Barrett John Porter 1st Duke of Westminster
-
1886 Miss Jummy Jack Watts Richard Marsh 12th Duke of Hamilton
-
1887 Reve d'Or Charlie Wood Alec Taylor, Sr. 8th Duke of Beaufort
-
1888 Briarroot W. Warne James Ryan D. Baird
-
1889 Minthe J. Woodburn Mat Dawson R. C. Vyner
-
1890 Semolina Jack Watts George Dawson 6th Duke of Portland
-
1891 Mimi Fred Rickaby Mat Dawson N. Fenwick
-
1892 La Fleche +++ George Barrett John Porter Baron Maurice de Hirsch
-
1893 Siffleuse Tom Loates P. Peck Sir John Blundell Maple
-
1894 Amiable Walter Bradford George Dawson 6th Duke of Portland
-
1895 Galeottia Fred Pratt J. Ryan Alfred Cox (aka Mr Fairie)
-
1896 Thais Jack Watts Richard Marsh Prince of Wales (King Edward VII)
-
1897 Chelandry Jack Watts William Walters, Jr. 5th Earl of Rosebery
-
1898 Nun Nicer Sam Loates Willie Waugh Sir John Blundell Maple
-
1899 Sibola J. F. Sloan J. Huggins Lord William Beresford
-
1900 Winifreda Sam Loates T. Jennings, Jr. Leonard Brassey
-
1901 Aida Danny Maher George Blackwell Sir James Miller
-
1902 Sceptre +++ Herbert Randall Bob Sievier Bob Sievier
-
1903 Quintessence Herbert Randall J. Chandler 7th Viscount Falmouth
-
1904 Pretty Polly +++ Willie Lane Peter Gilpin Major Eustace Loder
-
1905 Cherry Lass G. McCall Jack Robinson William Hall Walker
-
1906 Flair Bernard Dillon Peter Gilpin Sir Daniel Cooper
-
1907 Witch Elm Barry Lynham Jack Robinson William Hall Walker
-
1908 Rhodora L. Lyne J. Allen Richard Croker
-
1909 Electra Bernard Dillon Peter Gilpin Sir Daniel Cooper
-
1910 Winkipop Barry Lynham Willie Waugh Waldorf Astor
-
1911 Atmah Freddie Fox Fred Pratt James Armand de Rothschild
-
1912 Tagalie Les Hewitt Dawson Waugh Walter Raphael
-
1913 Jest Fred Rickaby, Jr. Charles Morton Jack B. Joel
-
1914 Princess Dorrie W. Huxley Charles Morton Jack B. Joel
-
1915 Vaucluse Fred Rickaby, Jr. Frank Hartigan 5th Earl of Rosebery
-
1916 Canyon Fred Rickaby, Jr. George Lambton 17th Earl of Derby
-
1917 Diadem Fred Rickaby, Jr. George Lambton 1st Viscount d'Abernon
-
1918 Ferry Brownie Carslake George Lambton 17th Earl of Derby
-
1919 Roseway Albert Whalley Frank Hartigan Sir Edward Hulton
-
1920 Cinna W. Griggs T. Waugh Sir R. Jardine
-
1921 Bettina G. Bellhouse P. Linton Walter Raphael
-
1922 Silver Urn Brownie Carslake Atty Persse B. W. Parr
-
1923 Tranquil Edward Gardner George Lambton 17th Earl of Derby
-
1924 Plack Charlie Elliott Jack Jarvis 5th Earl of Rosebery
-
1925 Saucy Sue Frank Bullock Alec Taylor, Jr. 2nd Viscount Astor
-
1926 Pillion Dick Perryman John Watson Anthony Gustav de Rothschild
-
1927 Cresta Run A. Balding Peter Gilpin Major Giles Loder
-
1928 Scuttle Joe Childs William Rose Jarvis King George V
-
1929 Taj Mah W. Sibbritt J. Torterolo Simon Guthmann
-
1930 Fair Isle Tommy Weston Frank Butters 17th Earl of Derby
-
1931 Four Course Charlie Elliott Fred Darling 4th Earl of Ellesmere
-
1932 Kandy Charlie Elliott Frank Carter Evremond de Saint-Alary
-
1933 Brown Betty Joe Childs Cecil Boyd-Rochfort William Woodward, Sr.
-
1934 Campanula Harry Wragg Jack Jarvis Sir George Bullough
-
1935 Mesa Rae Johnstone A. Swann Pierre Wertheimer
-
1936 Tide-Way Dick Perryman Colledge Leader 17th Earl of Derby
-
1937 Exhibitionist Steve Donoghue J. Lawson Sir Victor Sassoon
-
1938 Rockfel Sam Wragg Ossie Bell Sir Hugo Cunliffe-Owen
-
1939 Galatea II R. A. Jones J. Lawson Mrs R. Clark
-
1940 Godiva D. Marks William Rose Jarvis 2nd Viscount Rothermere
-
1941 Dancing Time Dick Perryman J. Lawson 1st Baron Glanely
-
1942 Sun Chariot +++ Gordon Richards Fred Darling King George VI
-
1943 Herringbone Harry Wragg Walter Earl 17th Earl of Derby
-
1944 Picture Play Charlie Elliott Jack Watts Jim Joel
-
1945 Sun Stream Harry Wragg Walter Earl 17th Earl of Derby
-
1946 Hypericum Doug Smith Cecil Boyd-Rochfort King George VI
-
1947 Imprudence Rae Johnstone Jacques Lieux Mme Pierre Corbiere
-
1948 Queenpot Gordon Richards Noel Murless Sir Percy Loraine
-
1949 Musidora Edgar Britt Charles Elsey Norman Donaldson
-
1950 Camarée Rae Johnstone Alexandre Lieux Jean Ternynck
-
1951 Belle of All Gordon Richards Norman Bertie Henry Tufton
-
1952 Zabara Ken Gethin Vic Smyth Sir Malcolm McAlpine 1:40.92
1953 Happy Laughter Manny Mercer Jack Jarvis David Will 1:45.05
1954 Festoon Scobie Breasley Noel Cannon John A. Dewar 1:38.90
1955 Meld +++ Harry Carr Cecil Boyd-Rochfort Lady Zia Wernher 1:42.16
1956 Honeylight Edgar Britt Charles Elsey Sir Victor Sassoon 1:39.15
1957 Rose Royale II Charlie Smirke Alec Head HH Aga Khan III 1:39.15
1958 Bella Paola Serge Boullenger François Mathet François Dupré 1:38.75
1959 Petite Etoile Doug Smith Noel Murless Prince Aly Khan 1:40.36
1960 Never Too Late II Roger Poincelet Etienne Pollet Mrs Howell Jackson 1:39.89
1961 Sweet Solera Bill Rickaby Reg Day Mrs Magnus Castello 1:38.14
1962 Abermaid Bill Williamson Harry Wragg Roderic More O'Ferrall 1:39.36
1963 Hula Dancer Roger Poincelet Etienne Pollet Gertrude Widener 1:42.34
1964 Pourparler Garnie Bougoure Paddy Prendergast Lady Beatrice Granard 1:38.82
1965 Night Off Bill Williamson Walter Wharton Lionel Holliday 1:45.43
1966 Glad Rags Paul Cook Vincent O'Brien Alice duPont Mills 1:40.30
1967 Fleet George Moore Noel Murless R. C. Boucher 1:44.76
1968 Caergwrle Sandy Barclay Noel Murless Gwen Murless 1:40.38
1969 Full Dress Ron Hutchinson Harry Wragg Budgie Moller 1:44.53
1970 Humble Duty Lester Piggott Peter Walwyn Lady Jean Ashcombe 1:42.13
1971 Altesse Royale Yves Saint-Martin Noel Murless Col Roger Hue-Williams 1:40.90
1972 Waterloo Edward Hide Bill Watts Mrs R. Stanley 1:39.49
1973 Mysterious Geoff Lewis Noel Murless George Pope, Jr. 1:42.12
1974 Highclere Joe Mercer Dick Hern Queen Elizabeth II 1:40.32
1975 Nocturnal Spree Johnny Roe Stuart Murless Mrs D. O'Kelly 1:41.65
1976 Flying Water Yves Saint-Martin Angel Penna Daniel Wildenstein 1:37.83
1977 Mrs McArdy Edward Hide Mick Easterby Edith Kettlewell 1:40.07
1978 Enstone Spark Ernie Johnson Barry Hills Dick Bonnycastle 1:41.56
1979 One in a Million Joe Mercer Henry Cecil Helena Springfield Ltd 1:43.06
1980 Quick as Lightning Brian Rouse John Dunlop Ogden Phipps 1:41.89
1981 Fairy Footsteps Lester Piggott Henry Cecil Jim Joel 1:40.43
1982 On the House John Reid Harry Wragg Sir Philip Oppenheimer 1:40.45
1983 Ma Biche Freddy Head Criquette Head Maktoum Al Maktoum 1:41.71
1984 Pebbles Philip Robinson Clive Brittain Marcos Lemos 1:38.18
1985 Oh So Sharp +++ Steve Cauthen Henry Cecil Sheikh Mohammed 1:36.85
1986 Midway Lady Ray Cochrane Ben Hanbury Harry Ranier 1:41.54
1987 Miesque Freddy Head François Boutin Stavros Niarchos 1:38.48
1988 Ravinella Gary Moore Criquette Head Ecurie Aland 1:40.88
1989 Musical Bliss Walter Swinburn Michael Stoute Sheikh Mohammed 1:42.69
1990 Salsabil Willie Carson John Dunlop Hamdan Al Maktoum 1:38.06
1991 Shadayid Willie Carson John Dunlop Hamdan Al Maktoum 1:38.18
1992 Hatoof Walter Swinburn Criquette Head Maktoum Al Maktoum 1:39.45
1993 Sayyedati Walter Swinburn Clive Brittain Mohamed Obaida 1:37.34
1994 Las Meninas John Reid Tommy Stack Robert Sangster 1:36.71
1995 Harayir Richard Hills Dick Hern Hamdan Al Maktoum 1:36.72
1996 Bosra Sham Pat Eddery Henry Cecil Wafic Said 1:37.75
1997 Sleepytime Kieren Fallon Henry Cecil Greenbay Stables Ltd 1:37.66
1998 Cape Verdi Frankie Dettori Saeed bin Suroor Godolphin Stables 1:37.86
1999 Wince Kieren Fallon Henry Cecil Khalid Abdullah 1:37.91
2000 Lahan Richard Hills John Gosden Hamdan Al Maktoum 1:36.38
2001 Ameerat Philip Robinson Michael Jarvis Ahmed Al Maktoum 1:38.36
2002 Kazzia Frankie Dettori Saeed bin Suroor Godolphin Stables 1:37.85
2003 Russian Rhythm Kieren Fallon Sir Michael Stoute Cheveley Park Stud 1:38.43
2004 Attraction Kevin Darley Mark Johnston 10th Duke of Roxburghe 1:36.78
2005 Virginia Waters Kieren Fallon Aidan O'Brien Michael Tabor Sue Magnier 1:36.52
2006 Speciosa Michael Fenton Pam Sly Michael Sly, Tom Davies, Pam Sly 1:40.53

© 2006-2009 Jitka Dobešová | Všechna práva vyhrazena | TechComputers |
Mapa webu | RSS | XHTML 1.0 Transitional | CSS 2.1 | Nahoru |